Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 kush eshte BlackVirus(webmaster of kucrew)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlackVirus

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: kush eshte BlackVirus(webmaster of kucrew)   Mon Dec 31, 2007 11:16 pm

emri-Pajtim
mbiemri-Aziri
mesoj ne shkollen ekonimike Kumanove
jam 17 vjec

shok te ngusht me s-kill actual mr.pchyco
e kemi hapur kete forum qe te mesoni gjera te reja rreth internetit dhe kompjuterizmit
tung kalofshit mir ne ku crew
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ku-crew.one-forum.net
 
kush eshte BlackVirus(webmaster of kucrew)
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nga Flori Bruqi:Kush ėshtė Behgjet Pacolli ??
» Kush ėshtė vajza tė cilėn nė 19:30 e presin nė "randez-vous" mbi tre milionė shqiptarė!
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit
» Ėshtė edhe njė pyetje tjetėr pėrveē kush ėshtė Nazim Bllaca. Kush ėshtė SHIK-u?
» Kastriot Myftaraj: Tė vėrtetat e panjohura tė sigurimit tė shtetit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Argėtime nė Ku Crew :: Prezantohu-
Kėrce tek: