Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 leci

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
actualNumri i postimeve : 45
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: leci   Sun Dec 30, 2007 2:41 am

humor nga youtube vetem

http://www.youtube.com/watch?v=IjYlNa-wSrI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
leci
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhafer Leci:U MBAJT KUVENDI ZGJEDHOR I SHKSH-sė "KADRI ZEKA"
» Xhafer Leci: Dyfėtyrėsia politike e diversantit Bedri Islami...!
» Xhafer LECI:MITROVICA, TREPĒA DHE HASHIMI
» Xhafer Leci: Dr. Rugova e shpėtoi UĒK-nė
» Xhafer Leci:Pas pavarėsisė sė Shqipėrisė, festa mė e madhe ėshtė pavarėsia e Kosovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: All Videos :: Tė gjitha videot online nga youtube-
Kėrce tek: