Ku-Crew

Me Ku Crew drejt suksesit...
 
PortalliForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 qe disa linka per muzik shqip edhe anglisht

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
s-kill

avatar

Numri i postimeve : 83
Registration date : 27/12/2007

MesazhTitulli: qe disa linka per muzik shqip edhe anglisht   Sun Dec 30, 2007 12:18 am

--------------------------------------------------------------------------------

http://www.mp3000.net --- muzik anglisht sa te doni
http://www.realiteti.org --- shqip
http://www.online-ks.net --- shqip
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
qe disa linka per muzik shqip edhe anglisht
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ruki Kondaj: Aty ku flitet shqip dhe anglisht...
» VIKTORIA XHAKO - NĖN TINGUJT E NJĖ KĖNGE - Skicė
» Krajka: Kėnga e Vaēe Zelės qė u kėndua vetėm njė herė
» AGIM GASHI - DISA RRESHTA NĖNĖS PĖR 8 MARSIN!
» Kėngė dhe shkrime pėr Nėnė Terezėn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ku-Crew :: Downloads Audio & Video Music :: Muzika Shqip & Video Klipe Shqip-
Kėrce tek: